Home > Ambtenaren > Opleidingen

Opleidingen

Opleiding overheidsopdrachten via OFO

De opleidingen overheidsopdrachten voor federale ambtenaren worden georganiseerd door het OFO, het Opleidingsinstituut van de Federale Overheid.

Meer informatie kan je vinden in de brochure standaardopleidingen op: https://www.ofoifa.belgium.be/nl/opleiding

De opleiding vindt plaats zodra er voldoende inschrijvingen zijn.

Opleidingen e-Procurement

Opleidingen

Opleidingen e-Procurement voor federale ambtenaren worden georganiseerd door het Opleidingsinstituut van de Federale overheid (OFO). Voor elke applicatie is er een aparte opleiding voorzien.

Meer informatie kan je vinden in de brochure standaardopleidingen op: https://www.ofoifa.belgium.be/nl/opleiding

De opleiding vindt plaats zodra er voldoende inschrijvingen zijn.

Geaccrediteerde opleiders e-Procurement applicaties

De dienst e-Procurement heeft een aantal opleiders een accreditatie verleend volgens welbepaalde criteria om opleiding (meestal betalend) te mogen geven:

APeXPRO Gcv - Anja Palmaerts (anja@apexpro.be)

Bureau Geerts - Johan Geerts (johan@bureaugeerts.be)

Centimani Gcv - Marc Vanherle (marc.vanherle@gmail.com)

Cronos Nv - Jan Pintelon (jan.pintelon@cronos.be)

Digipolis - Ben Mees (ben.mees@digipolis.be)

Kirsten De Bruyn - AAA+ Partners in Zorg (kirsten.de.bruyn@aaaplus.be) en Non Profit Advies Centrale (info@adviescentrale.be)

EBP Scrl - Loïc de Wilde (ldw@ebp.be)

IC Verzekeringen - Donovan Crame (d.crame@icci.insure) en Laurent Vanderkelen (l.vanderkelen@icci.insure)

Mélissa Benoumeur (melissa.benoumeur@outlook.be)

Nicolas Dangriaux - N.A.L.M. expert e-Procurement (nicolasexpert.eprocurement@gmail.com)

Peter Verpoorte (peter.verpoorte@telenet.be)

Pivo bestuursschool - Ann Degeest (ann.degeest@vlaamsbrabant.be)

SMARTronics bvba - Kim Bosman (kim@smartronics.be)

Vonk - Bart Dekoninck (freddy.desle@west-vlaanderen.be)

Vorming & Formation - Michel Renard (vorming_formation@outlook.com)

Geaccrediteerde opleidingsorganisaties e-Procurement applicaties

De dienst e-Procurement heeft een aantal organisaties een accreditatie verleend volgens welbepaalde criteria om een opleiding (meestal betalend) te mogen organiseren (met een erkende geaccrediteerde opleider):

AAA+ Partners in Zorg - Kirsten De Bruyn (kirsten.de.bruyn@aaaplus.be)

APeXPRO gcv - Anja Palmaerts (anja@apexpro.be)

Cronos Nv - Jan Pintelon (jan.pintelon@cronos.be)

Digipolis - Ben Mees (ben.mees@digipolis.be)

EBP Sprl - Loïc de Wilde (ldw@ebp.be)

Escala - Nick Mouton (nick.mouton@escala.be)

Inovant - Valerie Vandenbrande (valerie.vandenbrande@provincieantwerpen.be)

Non Profit Advies Centrale - Kirsten De Bruyn (info@adviescentrale.be)

Pivo bestuursschool - Ann Degeest (ann.degeest@vlaamsbrabant.be)

Provincie Oost-Vlaanderen, Paulo bestuursopleidingen (bert.ruymbeek@oost-vlaanderen.be)

Vlaamse Confederatie Bouw - Peter Van Damme (peter.vandamme@vcb.be)

Vonk - Freddy Deslé (freddy.desle@west-vlaanderen.be)

Geaccrediteerde kenniscentra e-Procurement applicaties

De dienst e-Procurement heeft een aantal organisaties een accreditatie verleend volgens welbepaalde criteria om als kenniscentrum te mogen optreden:

AAA+ Partners in Zorg - Kirsten De Bruyn (kirsten.de.bruyn@aaaplus.be)

APeXPRO Gcv - Anja Palmaerts (anja@apexpro.be)

Centimani gcv - Marc Vanherle (marc.vanherle@gmail.com)

Digipolis - Ben Mees (ben.mees@digipolis.be)

Non Profit Advies Centrale - Kirsten De Bruyn (info@adviescentrale.be)

 

Documenten

  • Type: 
    Presentatie
  • Categorie: 
    Andere
  • Thema: 
    e-Procurement